Podplat iz plastične mase

Ker več glav več ve, se obračam na vas v upanju, da mi pomagate. Hčerki smo kupili čevlje za obhajilo. Doma pa smo ugotovili, da so zelo spolzki, še več, podplat je sicer narebran, a iz plastične mase in zato zelo zdrsljiv. Zanima me, če kdo ve, kaj bi lahko naredili, da bi manj drselo? Spraševali smo že mojstra za čevlje, pa je rekel, da lepilo na plastiki ne drži.

Hvala in lep pozdrav!

Ne vem, ma po moje ni neke rešitve. Plastični podplati verjetno delajo probleme samo v dežju, takrat verjetno drsi. Upajte na sonček in suho vreme, če bo pa dež, vzamite s seboj za preobut, no pa je v cerkvi pol spet v teh čevljih. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Maper, odnesi čevlje k čevljarju, da čez podplat nalepi še eno tanko plast. Meni deluje kot guma, je drobno narebrano/ narezano in ne drsi. Meni se je še vedno obneslo. Lep pozdrav! iza56

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.