srečni smo lahko da živimo v državi,v kateri lahko vsak pove in napiše kar misli.pa lep pozdrav![]()
hmm
srečni smo lahko da živimo v državi,v kateri lahko vsak pove in napiše kar misli.pa lep pozdrav![]()
hmm
Uh, hvala za razsvetlitev, doslej tega nisem vedela... Mamamia
mamamiaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.