Pozdravljeni!
Zanima me kje bi lahko dobila slovensko verzijo autocad programa(risanje) ker bi se rada naučila delati v tem programu?
lp
Nina
Pozdravljeni!
Zanima me kje bi lahko dobila slovensko verzijo autocad programa(risanje) ker bi se rada naučila delati v tem programu?
lp
Nina
AutoCADa v slovenščini ni, obstajajo pa priročniki v slovenščini tudi za zadnjo verzijo 2008; 2009 je še beta verzija in navodil še ni
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.