Srebro

http://www.delo.si/clanek/76215 Taki "breaking news" so mi pa všeč! Vendelina jr.
mirna roka in ostro oko :) Bravooo Teja.. Letos pa Slovenija res raztura.. Jutri se začne še SP v Liberecu (z našo Petro Majdič) in bo spet pestro..Skratka kapo dol... sa_ sha

Kako je fajn gledat biatlon, če je naša že v cilju, z odličnim rezultatom, ostale se pa še potijo po progi. Precej infarkten šport tole. Bravo Teja!!

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.