Po moje je kuhinjo in kopalnico že poštimal in lahko mal afne gunca...
ežoj, jaz mislim, da te brez dobre macole ne bo pobralo ![]()
![]()
![]()
![]()
Po moje je kuhinjo in kopalnico že poštimal in lahko mal afne gunca...
ežoj, jaz mislim, da te brez dobre macole ne bo pobralo ![]()
![]()
![]()
![]()
- Ognjič: kuhinja in kopalnica poštimani ( kukr tuk ), sedaj na vrsti beljenje naprej.
- Vendy: na Kopitnik bi prišla ( pa še kje )!
- ursula-ce: neeeeeeeeee! Bom že pogruntal!
ežoj
Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 13. feb 2009 19:02:00Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.