Novo: nekulinarični mali oglasi

tema je zaklenjena

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. feb 2009 14:19

Ežoj, jaz si sploh ne predstavljam tega, a se ne bi oblekel in poslikal? Da vidimo in ocenimo ...

Atina

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

11. feb 2009 14:38

ežoj je napisal/a:

prodam moške hlače živo rdeče barve, srajco fluorescentno modre barve, suknjič svetlo zelene barve ( moderne barve, vidi forum o modi ), kot novo, oblečeno le enkrat, za nameček dodam limona rumeno kravata in oranžni trak za klobuk, ugodno.

ežoj
Ežoj še malček pa bodo maškare-pridem lahko pomerit jaz sam mora bit xxL........ petardica

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. feb 2009 14:59

petardica je napisal/a:
ežoj je napisal/a:

prodam moške hlače živo rdeče barve, srajco fluorescentno modre barve, suknjič svetlo zelene barve ( moderne barve, vidi forum o modi ), kot novo, oblečeno le enkrat, za nameček dodam limona rumeno kravata in oranžni trak za klobuk, ugodno.

ežoj

Ežoj še malček pa bodo maškare-pridem lahko pomerit jaz sam mora bit xxL........ petardica

 

Temu se reče "trgovski nos" - prava stvar ob pravem času zagotovi dobro ceno

Cila

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

11. feb 2009 15:11

A lahko tudi napišemo ,da kaj kupujemo..... petardica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. feb 2009 15:58

Seveda, lahko tudi sliko prilepiš

 

 

 

 

 

Zdaj me bodo za uha   

Anamarija

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

11. feb 2009 17:06

No če Anamarija pravi da lahko (Jernej naju bo pa popravil...).... Kupila bi kašno obleko oziroma srajco,hlače kravato za birmo....če po pravici povem niti ne vem kako bi se oblekli,ker vsi zdaj nosijo nek športni stil. Če je katera kupila stvari ki ji zdaj ležijo v omari,jih odkupim. Sin je visok 170 cm in tehta 55 kg . Lep dan še naprej petardica Ja še to .Nimam pojma o čevljih....kaj?? Sporočilo je spremenil(a) petardica dne 11. feb 2009 17:07:57

nikmia  

član od: 23.1.2009

sporočila: 53

11. feb 2009 23:49

lep pozdrav petardica,sem prebrala da kupujes oblacila za birmo,zato ti ponujam od mojega brata ,ki po cm in kg ustreza tvojemu sinu in sicer je imel tud za birmo 1 krat obleceno in to je to. Je pa crni sako teliran pa mal daljsi,hlace so tud crne,pa crna srajca in oranzna kravata ti recem je bil kot iz skateljce pa tudi cevlje je imel sam takrat . Stevilka cevljev pa mislim da 42 nisem pa cist ziher moram jutri mamo vprasat.Obleka je bila kupljena v Modiani je pa znamke Sens,kar se pa cene tice pa stvar dogovora odvisno kaj vse se vzame,ce te zanima mi pisi na ZS

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

12. feb 2009 0:06

Jernej, če že ne smem tuki avto prodajat, kaj pa traktor al pa motorko žiher? Samo traktorja nimam, motorke pa ne dam za noben dnar. Bom pa kej drugega, sam da se kšefta.

 

Aha tole je pa čisto zares:

Prodam cviček, ali letnik 2007 ali pa letnik 2008 po 1€ za liter. Tega je kar neki hektu, pa tudi frankinje se še najde v cisterni, je pa cena stvar dogovora. Tudi ni draga.

Kdor ga pride kupit naj prinese embalažo seboj, pa kolk ga lahko za probo spije bo zastojn (brezplačno - đabe). Samo šoferja naj ma sabo. Dokler unim ''tapametnim'' polcajom dopoveš, da si bil sam žejen, si že ob izpit.

Matjaž

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

12. feb 2009 8:31

VilmaS je napisal/a:

jernej je napisal/a:

Če želite prodajati prosim odprite novo temo v forumu MALI OGLASI OSTALO

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jao, Jernej, očitno boš moral dodati podnapise...

LP, V.

Morda bi še smerokazi kaj pripomogli... 

Ognjič

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

12. feb 2009 9:46

Če katera potrebuje oblačila za fantka od 3mes.do 2let prodam po simbolični ceni.(okolica Mb) balu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti