| Klarka je napisal/a: |
| Ker sem tudi sama iz skavtskih vrst, naj povem, da ni smisel potepa, da imajo vnaprej organizirano prenočišče. Vsaj v naši četi je bilo tako, da so dobili neko pot, ki so jo morali opraviti, glede prenočišča pa je tako, da so ali prespali v bivaku ali pa so pomagali (na kakšni kmetiji ponavadi) in so si tako "zaslužili", da so prespali pri njih. Klarka |
Pomoč - za 7 mladih skavtinj
| femica je napisal/a: | ||
|
![]()
![]()
predaleć????
nene, ubistvu nima veze kje je
to, le da je zastonj, pa tudi če se gre tja z vlakom...
drugače pa smo ravno včerja našli prenočišče v planinskem domu ker imajo v vodu veze
femica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
