Preproga ali kaj drugega?

Nola, prav fajn se obnese, ima pa eno pomanjkljivost, glede na to, da je okrogle oblike, ravno v vsak vogal ne more. Zjutraj naštimamo timer in je, ko pridemo domov, vse čisto.

Loni Makaroni
kleo je napisal/a:
Je v NM še kakšna trgovina s takšnimi stvarmi?
V BTCju je ena velika trgovina z raznoraznimi tepihi in podobnimi izdelki. Mislim da se imenuje Veletekstil. roža

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.