torej, sem si kupila tekoči puder od max factorja, št 45, ki je v tudi - nekaj se ga da na prst in razmaže po obrazu. Ve pa sedaj pravite, da kombinirate dva pudra , enega poleti (temnejši odtenek) in drugega pozimi (svetlejši ) odtenek.
kleo
Pomladni oblačilni report
Jaz pa grem naslednji teden v nabavo po take pripomočke.
Margot
| kleo je napisal/a: |
| torej, sem si kupila tekoči puder od max factorja, št 45, ki je v tudi - nekaj se ga da na prst in razmaže po obrazu. Ve pa sedaj pravite, da kombinirate dva pudra , enega poleti (temnejši odtenek) in drugega pozimi (svetlejši ) odtenek. kleo |
To delam jaz ja. Poleti mam temnejšega, pozimi pa kar oba kombiniram. Ker vsak posebej mi je tumač (pretemen oz. presvetel), mešanica mi pa najbolj ustreza. Mam pa stay real od Nivee.
saša ZACETNICA,
uporabljam samo sodo bikarbono...scetko zmocim in dam kar gor. Sicer okus ni posebno prijeten, vendar se splaca. Nekateri se pritozujejo, da jim gre kar na bruhanje, mene pa sploh ne moti. Se splaca potrpeti, kasneje se pa itak navadis:)
Pa porocaj o efektu:) Me prav zanima, ce bo tudi pri tebi tako fajn delovalo:)
LP
simbaE
Ježešmarija, se mi zdi da sem nekoga celo spoznala, MamaF...
lidka [sonce]
| kleo je napisal/a: |
| torej, sem si kupila tekoči puder od max factorja, št 45, ki je v tudi - nekaj se ga da na prst in razmaže po obrazu. Ve pa sedaj pravite, da kombinirate dva pudra , enega poleti (temnejši odtenek) in drugega pozimi (svetlejši ) odtenek. kleo |
Vendelina, mi prosim zaupaš, katere znamke tonirano kremo uporabljaš? Jaz še nisem našla prave? ![]()
Meni je pa tonirana krema ravno zato všeč, ker jo lahko uporabljam celo leto. Je itak tok prosojna, da se koža vidi čez, tako da ni problema z zagorelostjo. (no, prav pržim se tako ali tako NE na soncu). Že nekaj let sem na Chanel znamki.
Včeraj sem si kupila neko ayurvedsko kremo za obraz. neke jin jan naravne zadeve, se mi je zdelo tako "morbidno" posrečeno, da sem kupila, pa da stestiram zdaj. Prvi nanos, zadovoljiv, ne pa vrhunsko dober. Sem zdajle testirala Dr. Hauschka, pa mi sploh NI všeč, krema je totalno premalo, ker rabim jaz za kožo...
lidka [sonce]
| Julya je napisal/a: |
Vendelina, mi prosim zaupaš, katere znamke tonirano kremo uporabljaš? Jaz še nisem našla prave? |
Jaz sem bila včeraj malo v izvidnici za te mineralne pudre. Zadeva je, kolikor sem sama razumela, takšna, da se mineralne pudre nanaša Brez neke podlage, nej bi bili prosojni in ne prekrivajo v celoti. Govorim za brande ala Loreal, Max Factor ipd. Jaz sem se videla z njim poleti, ko si nanesem samo malce senčila, maskaro in pudra samo toliko, da izenači ten.
To, o čemer je govorila Vanja, mora biti neka druga zadeva, saj ti imajo podlago, ki paše zdraven, pa še prekrivajo in dajo naraven videz. Moram še to malce raziskat.
Potem sem pregledala tonirane kreme, ki jih je BTW zelo malo, gleda na ponudbo pudrov. Svoj izbrani produkt sem vzela kot izhodišče, pa so se mi zdele ostale kreme na meji pudra, se pravi preveč prekrivne, pretemne in prosojne... Skratka, ostajam pri svoji izbiri, niso pa imeli odtenka, hja, čakam. Sem pa s promotorko našla od Estee Lauder tonirano kremo, ki je sprva brezbarvna, ko jo razmažeš, pa postane tonirana. Baje naj bi se "prilagodila" tenu kože. Sva stali in gledali in naenkrat vzkliknili: svašta!
V glavnem, tiste, ki iščete puder. Lepo v trgovino, pa malo testirat. (da bi dobili testerje, je mission impossible, ker jih ni ali pa promotorke že vse poberejo zase). Roko, pa preizkušat, dobrodošlo je, če imate že s sabo kak vlažilni robček, da se melo očedite, pri nas še nismo tako daleč, da bi ti to sami trgovinci ponudili. (jaz sem bila včeraj vsa od pudra, po šalu in plašču). Pa pojdite v kako drogerijo, ki NI nabasana z ljudmi, se da lepo v miru gledat. Muller na Rudniku v Supernovi je skoraj prazen...
lidka [sonce]
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
