Cheercover

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. feb 2009 13:50

no, evo, sm spet šla pogledat na stran, pa je celotna kolekcija bella pierre za polovico znižana.. bo treba počas kaj naročit ;) bannanna_v_slo ;)

Lucy  

član od: 7.2.2002

sporočila: 80

4. feb 2009 15:39

Punce hvala vsem za odgovore. Pogledala sem tudi bella pierre, ampak meni res ni jasno, kakšen odtenek bi bil pravi. Žal se na pudre in kozmetiko bolj slabo spoznam, saj je do sedaj skorajda nisem uporabljala (en puder imam že 3 leta), zdaj je pa emšo malo načel mojo kožo in bi rada nekaj kvalitetnega in da bi bi videz čim bolj naraven. Bom očitno potrebovala kakšen obisk pri kozmetičarki. Lp.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. feb 2009 16:26

preko spleta v slo. drugače je pa en salon na rudniku na jurčkovi kjer lahko pogledaš odtenek. drugače pa imajo pravi mineralci doživljenjski rok trajanja. bannanna_v_slo ;)

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

10. feb 2009 20:30

Sem brala spodnji članek, http://zadovoljna.si/clanek/razvajam_se/minerali-n pa me zanima mnenje še drugih uporabnic, ki uporabljajo te mineralne pudre. Kako hitro se nanašajo (npr. jaz zjutraj z dvema majhnima otrokoma, ki ju odpeljem pred službo še v varstvo, ne porabim več kot 5 minut za celoten make up), kakšna je prekrivnost teh pudrov npr. pri rosacei, itd... Katere blagovne znamke teh mineralnih pudrov uporabljate, je potrebno kupiti prav poseben čopič za nanos teh pudrov, ali je dober tudi kakšen, ki ga imamo že doma od prej (iz naravnih ščetih)? Hvala za odgovore. Mijan

Lucy  

član od: 7.2.2002

sporočila: 80

10. feb 2009 20:56

Torej, drage moje. Tile mineralni pudri mi niso dali miru in sem se odpravila v Müller. Tam so imeli nekaj teh pudrov dražjih blagovnih znamk, ki pa v tem trenutku ne pridejo v poštev, ker želim najprej stestirati. Imeli so mineralni puder od Artdeco (stane 15 €), sama sem pa vzela Essence (mislim, da je to Müllerjeva znamka), ki stane nekaj manj kot 3 €, pa še čopič za isto ceno. Sem rekla, da me ne bo vrag vzel, če teh 6 € stran vržem. Vem, da verjetno ta puder ni neki high quality, ampak punce, ko sem ga danes stestirala se je zelo dobro obnesel. Lepo je prekril tudi rdečico in zdržal ves dan. Mijan, zjutraj sem porabila bistveno manj časa, kot pri nanašanju klasičnega pudra. Če želiš večjo prekrivnost ga večkrat naneseš. Jaz sem danes samo 1x nanesla, pa je bilo res ok. In ko porabim tega bom zagotovo kupila bp, vmes bom pa še ugotovila, kateri odtenek. Vanja, res je, rabim najsvetlejšega, saj imam res svetlo kožo. Poleti pa mogoče srednjega. LP.

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

10. feb 2009 21:08

Ali se kaj razlikujejo na vrsto kože? Imam še kar suho kožo, pa me zanima, kako se obnese? Tanja

natalijaa_  

član od: 3.2.2009

sporočila: 5

19. feb 2009 15:32

mam še eno vprašanje...in sicer, jaz sem si nabavla ta essense z müllerya.. mislim, da sem si malo pretemnega, ker se mi zdi, da sem taka flekasta fse.. :S no, zanima me pa... ali si ve še daste prej kaki tekoci puder? ali samo tega v prahu? ker se mi zdi, da ce samo ta v prahu uporabljam, da samo malo potemnim kozo, drugace pa nic kaj.. mislim, so še mozoljčki pa fse.. :S natalijaa_

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

20. feb 2009 17:50

Ste me s temi mineralnimi pudri prav "potegnile noter", zato imam dve vprašanji... Zanima me, če katera uporablja mineralne pudre znamk BellaPierre ali Inika? Ker je skoraj 2x razlika v ceni med enim in drugim proizvodom, me zanima ali je takšna tudi razlika v kvaliteti? Se mogoče kje v Sloveniji sploh da probat "v živo" na koži tak res 100% naraven mineralni puder (tukaj ne mislim na L`oreal itd.)?Sem namreč včeraj klicala na podjetje BB Natura d.o.o., ki trži znamko BellaPierre, pa so mi rekli, da kupljenega pudra, ne moreš vrnit, če ti barva ne ustreza, ker bi potem imeli prevelike stroške s poštnino. Se mi zdi malo čuden tak način prodaje. http://www.bbnatura.si/si/bellapierre/mineralni-pudr http://www.natura-trgovina.si/?page=shop/browse Hvala za odgovore. Mijan

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

23. feb 2009 9:42

A je katera že bila v tisti trgovini na Rudniku??? lidka [sonce]

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

23. feb 2009 10:47

Prosim za informacijo, kje na Rudniku je tale trgovina? Novega pudra nikoli ne kupim kar na pamet, moram v živo videti odtenek barve.

Tanja

Sporočilo je spremenil(a) Tanja05 dne 23. feb 2009 10:48:24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti