Živjo jaz sem zadnja dva meseca v tem postopku, vedar meni morajo razširiti še zgornjo in spodnjo čeljust, tako da sedaj nosim aparat za širjenje zgornje čeljusti in si ga moram razširjat vsak tretji dan, in ja to boli, zobje se premikajo, malo sem malo tja, malo gor malo dol, ne moreš gristi trdih stvari, drugače pa ni nič takega kar se ne bi dalo preživeti, ko opaziš kako lepo se postavljajo zobje tja kamor se morajo, pozabiš na bolečino. 5.3. imam pregled pri ortodontu in se mi zdi, da bom takrat dobila še za spodnjo čeljust, ko pa razširimo vse skupaj pa zvezdice, čez 1,5 - 2 leti pa lep nasmeh.
Lp Vesna