U, Vanja, ta rojstni dan si bo pa zapomnil! Bravo, tako se dela
Na koncu pa, ko bo močno utrujen, bo verjetno pripadala tudi kakšna masaža, a?
mamaF - Mojca
Kaj podariti bratu za rojstni dan?
recimo en primer kako darilo podariti na smešen način,
karkoli kupiš (da ni v enem kosu)
npr. komplet orodja ali loncev ali brisač ali karkoli, paket tazstaviš na kose
in vsak kos iz pake na dno škatle (za vsak kos svojo škatlo) tisto škatlo pa potem napolniš z rabljenimi izdelki iste skupine - in bo moral pred gosti prebirati tisti "odpad" in si sestaviti darilo.
klavdija
Mi smo mojemu očetu za rojstni dan dali nardit puzzle z njegovo družino, na sliki je pa on, ko je bil majhen. Slika je črnobela in lesen okvir smo naredili sami. Prvo je moral sliko sestaviti, da je videl kaj je na njej. lahko nardiš tudi njegovega otroka če ga ima.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
