Namestila sem si brskalnik Mozilla firefox in pojma nimam, zakaj mi noče zadeve odpreti. A ima mogoče kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe.
Hvala in lep (čeprav ni lep) dan![]()
rrr
Namestila sem si brskalnik Mozilla firefox in pojma nimam, zakaj mi noče zadeve odpreti. A ima mogoče kdo kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe.
Hvala in lep (čeprav ni lep) dan![]()
rrr
Ja, ikono mi je naredilo in potem, ko hočem npr na kulinariko, mi javlja, da je zveza vzpostavljena, ampak kulinarike pač ne odpre in tako je z vsem karkoli hočem odpreti.
Siceer sem čisto fino shajala samo z IE, ampak par dobaviteljev mi pošilja po novem cenike po meilu in ko ga hočem odpreti, me preusmeri na mozillo in smo tam![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.