Pozdrav!
Nekje v juniju bi jaz in moje 3 kolegice najele eno hišico za vikend nekje v mesecu juniju ali juliju, pa me zanima če je kdo ki bi jo nam oddal?
Koliko bi stalo in če so vštete tudi karte?
lp
Nina
Pozdrav!
Nekje v juniju bi jaz in moje 3 kolegice najele eno hišico za vikend nekje v mesecu juniju ali juliju, pa me zanima če je kdo ki bi jo nam oddal?
Koliko bi stalo in če so vštete tudi karte?
lp
Nina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.