Gel nohti

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

1. okt 2010 10:50

Jaz pa pravim stvar okusa. Imela sem dolga leta svoje naravne nohte. Lepo sem skrbela za njih, jih pilila z mineralno pilico, pilico za sijaj....Uporabljala podlak, nadlak, kremo za roke. Čistila z rokavicami. Parkat sem šla tudi na manikuro kjer sem kupila lak za čvrstejše nohte. Pa tudi to ni pomagalo, še vedno se je zgodilo, da se mi je kakšen noht tako zalomil, da me je bolelo. Na žalost imam dobre lase, nohte pa slabe. In ker sem se naveličala, da imam vedno čisto kratke, sem se odločila za gel. Ni mi žal, ker so lepo narejeni in ne tako umetni, kot jih imajo nekatere. Pa sploh nimam preveč dolgih. Se pa strinjam, da so naravni nohti res lepi, če so negovani. Saj vem, da se bom slej ko prej naveličala gela in enega in istega stila.

kul1  

član od: 15.11.2010

sporočila: 3

21. dec 2010 17:44

mene pa zanima kje v celju je ta petra in kolikšna je cena geliranih nohtov ? :) hvala kul1

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

21. dec 2010 18:04

Mislim,da je bila na tv Celje enkrat reklama za salon Petra.Se mi zdi pa ,da je bil v Štorah.

kriznana

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

14. jan 2013 18:13

Naj nadaljujem s temo ... Zanimam se za štampiljke za poslikavo nohtov, konkretno me je pritegnila reklama za konad (http://www.licila.si/konadkomplet?gclid=CNnYlNeq6L) kompleta za poslikavo nohtov. 

Izkušnje s temi štampiljkami

 

katjushka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

14. jan 2013 18:23

Jaz sem si za probo kupila od essence, pa so kar fajn, samo mi niso preveč všeč kričeče poslikani. Mogoče kakšna majhna rožica. Šablone so od essence poceni, lak pa more bit pravi, če želiš lepe odtise. Mogoče res kar konad

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

14. jan 2013 18:46

Fino ... kako pa je z enakomernostjo odtisov ... je težko dobiti občutek za to?

 

katjushka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. jan 2013 19:03

jaz nisem tako navdušena kot bannanna - hči je kupila, v dm (dobr, da niso zasoljene cene - menda je tako kot pri bananci od essence) in izgublja živce. Oziroma, je romalo v kot in čaka, da sestrična zraste . Lahko pa tudi,  da sva štorasti do onemoglosti - težko je bilo nanašat na mezinec, vzorčkov sploh ni nanašala, samo kakšno rožico ali pa metuljčka. Da je bilo vseh deset nohtov enakih in lepih - hja, raje ne bom napisala, koliko  časa je trajalo, da ti ne vzamem veselja.

lp

cervus

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

14. jan 2013 21:29

elaphus je napisal/a:

jaz nisem tako navdušena kot bannanna - hči je kupila, v dm (dobr, da niso zasoljene cene - menda je tako kot pri bananci od essence) in izgublja živce. Oziroma, je romalo v kot in čaka, da sestrična zraste . Lahko pa tudi,  da sva štorasti do onemoglosti - težko je bilo nanašat na mezinec, vzorčkov sploh ni nanašala, samo kakšno rožico ali pa metuljčka. Da je bilo vseh deset nohtov enakih in lepih - hja, raje ne bom napisala, koliko  časa je trajalo, da ti ne vzamem veselja.

lp



cervus

 ... pa je postopek enak kot na linku? Tam je videt sila enostavno ... 

 

katjushka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. jan 2013 23:18

Normalno, kot na linku - je enostavno, res - če se ti lak sproti ne posuši, če se ti ne paca, če ga je (po uporabi strgala) dovolj na šablonci, če se želi lepo ločiti od štampiljke, če se ne zatrga.... Ampak, kot sem že zapisala, z mojo potomko ponavadi spadava med malo bolj štoraste....

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti