naty80, zgleda tudi ti ne veš kaj dosti kdo je bila, ker se starejša kliče sestra Vendelina, ne Vandelina.
Res dobiš tukaj odgovore takšne in drugačne, ampak drugič zato ne pozabi v uvodnem sporočilu napisati kdo naj ti odgovori in kaj naj ti odgovori, pa upam, da se bojo držali tega in boš zadovoljna.
matilda
Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 24. jan 2009 14:13:06
Ena dobra in preprosta torta
Matilda
....naty80![]()
No, ker Vandeline jr. ni na teh straneh, je vse OK. Jasno?
Torta je spečena, žal nam avtorica ne zaupa recepta. Tema je tako zaključena.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
