Hvala, sem mislila da je bolj "zelenjavasta" zadeva. Naj bi šlo v frtaljo, ali ne?
Lisa
Nujno vegeterijansko kosilo!!!
Ja, poleg še drugih zadevščin, ki rasejo po Krasu in v primorju, no, pa tudi drugje.
fresh
Meeshka: zdaj pa nam še zaupaj, kaj si skuhala.
Predlogov si dobila ogromno in sem prav radovedna, kaj si se odločila ![]()
.
Lp
Lisa, melisa je za čaj, frtaljo, sirup, pa tudi pečena s samim jajcem je odllična. Dve zvrhani (ali 3) žlici na rezance narezanih listov melice zmešaš z enim stepenim jajcem, soliš, popopraš 8ali ne) in spečeš kotomleto. Njam.........
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
