Pozdrav!
V nekem receptu sem zasledila, da je treba uporabiti 100g nougata. No, pravzaprav me zanima kaj NOUGAT sploh je! Uporablja pa se za premaz med dvema ploskvama torte.
No, hvala za pomoč! ![]()
Pozdrav!
V nekem receptu sem zasledila, da je treba uporabiti 100g nougata. No, pravzaprav me zanima kaj NOUGAT sploh je! Uporablja pa se za premaz med dvema ploskvama torte.
No, hvala za pomoč! ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.