Računi mercator

zag  

član od: 11.11.2006

sporočila: 33

tema odprta - 13. jan 2009 18:24 | ogledi: 1.578 | odgovori: 1

Pozdravljene!

Imela bi eno prošnjo,ker vem,da ste že večkrat pomagale,zato sem se obrnila tle gor.Ker si zelo želim paličnega sesekljalnika bi prosila vse uporabnice,ki morda kupite v mercatorju prašek ariel,dreft, mehčalec lenor ali ariel professional,pa računa ne potrebujete,oziroma jih same ne boste zbirale bi vas prosila za njega.Morda lahko v zameno ponudim kakšne nalepke.Vem,da palični mešalniki niso več tako dragi,vendar zame še vedno prevelik strošek.Namreč,če imaš računov za 25 kg(l),ga dobiš za darilo.Ker vem,da mi sami v tem času ne bo uspelo zbrati dovolj računov z svojimi nakupi,vas prosim za pomoč.Če je katera pripravljena pomagati,naj napiše ,ali mi piše na ZS.

LP,prijeten večer

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

15. jan 2009 17:33

če ti ni zoprno,ti jaz lahko dam svojega.je čisto malo rabljen,firma je BOSCH,model EASYMIXX260w antaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti