.
Vse najboljše runo01!
Vse najboljše

mehurček
Tudi jaz se pridružujem čestitkam! (ne da mi nobenega smeškota, na žalost)
ZIMA
Vse najboljše 

macek muri
Za rojstni dan ti želim: ocean sreče,
jezero ljubezni, potok uspehov in niti eno kapljico trpljenja!
breskva
![]()
![]()
![]()
![]()
Cmok cmok cmok
http://www.youtube.com/watch?v=ZXc-XHokh2s&feature=r
tumpika 
Čestitke !
atilem
hvala vsem
runo01
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
