| vanjatajnsek je napisal/a: |
| Hm, a imate res vse težavo s suho kožo - kaj pa jaz, ki imam, ko se zbudim tako mastno kožo, da se svetim, kot .... in to pri 40-ih. Kaj mislite o kremah Nuxe - men so sicer krasne - no, vsaj tako se mi je zdelo ( do ukinitve kont. tabl. - sem se razpisala na to temo pri "mireni"). Sedaj pa nisem več ziher. Je krema učinkovita dokler je tudi tvoja koža kolikotoliko OK, ko pa gre za resne probleme, pa vidiš, da pa morda le ni tako krasna. Poleg tega stanejo kar precej denarja - saj struktura in vonj sta božanska, pa vendar... Torej kaj mislite o kremah Nuxe? lp, vanjatajnsek |
Nega obraza
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
