Veri, se najboljše z malčico!!!
lidka [sonce]
Veri je še enkrat mamica
Čestitke in veliko zdravja želim!![]()
![]()
![]()
![]()
Čestitke in veliko veselja!!!
Lijana
Veri, iskrene česitke in vse najboljše vam vsem.
Iiiiiiiiiiiiiiiiii, kako lepo. Uživajte sto na uro.
Iskrene čestitke tudi z naše strani, kjer zunaj piha burja, a notri je pa lepo.


Malčica
wiiiiiiiiiiii čestitke!!!
bannanna_v_slo ;)
![]()
Iskrene čestitke! Želim pa predvsem zdravje!
Veliko lepih in srečnih dni.
tadeja 13
Najlepša voščila tudi z moje strani!
dasaz
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
