vse kar upate naj se izpolni,kar iščete naj se odkrije,kar si želite naj se uresniči.....srečno 2009![]()
hmm
vse kar upate naj se izpolni,kar iščete naj se odkrije,kar si želite naj se uresniči.....srečno 2009![]()
hmm
Vsem vse lepo želim in veliko zdravja!
gobica1402Wran, zelo lepo si napisal, tudi tebi želim kar si sam želiš![]()
Vsem na kulinariki kar si najbolj želijo, naj prinese novo leto 2009! Zdravja in dobre volje pa naj nasuje toliko, koliko na nebu ta hip zvezdic žari.
SREČNO!![]()
Vse dobro v letu 2009, želim vsem kulinarikom.
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.