Res lepo. Lani smo mi imeli žive jaslice, to ti pa tudi ostane v spominu, upam da do konca življenja.
Vso srečo. lp![]()
strippy
Sporočilo je spremenil(a) strippy dne 25. dec 2008 17:20:16Res lepo. Lani smo mi imeli žive jaslice, to ti pa tudi ostane v spominu, upam da do konca življenja.
Vso srečo. lp![]()
strippy
Sporočilo je spremenil(a) strippy dne 25. dec 2008 17:20:16Če so ostali sami fantje, množina ali boste imeli potem kvartet ali kvintet. Pri nas je kvartet in sem ravno včeraj ko smo šli "okoli ogla" tako pri nas rečemo, bila zelo srečna , ker smo hodili kot kakšna četica.
Sem zelo vesela zate.![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.