navodila za dvx-900

Vem, da ni kulinarična tema, vendar potrebujem pomoč. Imam kamero sony dvx-900 nimam pa navodil, če jih kdo ima ali bi mi jih lahko na moje stroške poslal, kopije seveda? hvala anndreja

Ja anndreja ( zakaj pa dva n ), vidim da si nova: dobro nam došla, glede tvojega vprašanja, kaj pa če bi mal pogooglala ali ponajdila.si o kakem fotografskem forumu, bo večja verjetnost, da uspeš.

ežoj
probaj tule http://si.diplodocs.com/znamke-navodilo-za-uporabo-up vragolin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.