Delovni čas

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

21. dec 2008 21:58

En teden od 6:45 do 14, naslednji teden od 13:45 do 20:30. Vsaka druga sobota delovna, v decembru pa vsaka in sicer od 8 do 20:30. Tudi med tednom vsaj en dan od 8:45 do 20:30. likam,sesam in pospravljam ob nedeljah. prosti čas pa sem z družino. biba

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

21. dec 2008 22:03

Booris, sama bom npr. delala vse do 31.12 - oddaja nekega projekta je namreč takoj po novem letu, dela pa še...ni da ni. Tudi za "obvezne" proste dneve, ko bo hiša zaprta, si bom vzela delo domov. Kak dopust... Sicer pa sem bila danes tudi jaz s psom na Rožniku in še okoli po hribu. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

22. dec 2008 6:37

Moj delavnik je pa malo drugačen od vašega. Z edinim sodelavcem sva si razdelila delovnik. Ke se dela vsak dan od 3:30 - 14:15 in zvečer nazaj od 18:30 - 21:15.

Pa sva naredila takole, ponedeljek in torek dela eden, v sredo in četrtek drugi, petek, sobota in nedelja pa spet prvi. Nato je neslednji teden obratno in tako se zgodi, da po delavnem vikendu delam samo v sredo in četretek. Nama odgovarja, ker imava oba že večje otroke in ni problema. Tako imava že dve leti, ko je sodelavka odšla v penzijo.

Prej pa smo delali drugače, tudi na petke in svetke, majhni otroci, mož ruski turnus, tako da nam vrtec ni dosti pomagal. Havala bogu da smo imeli mojo mami, ki je popazila na otroka, ju peljala v vrtec, kaj skuhala.  Ampak če se dobro organiziraš, gre, tudi če ni babice.

Kyara

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

23. dec 2008 11:51

Ne ampak res... v kakšnih poklicih delate-- recimo ti Kyara.. razumem da ti odgovarja, ker si se pač navadila ampak za običajne smrtnike je pa tole čisto adijo. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti