Živjo, veliko je bilo že predebatiranega o Dormeu, vendar nisem nikjer zaznala, kakšen Dormeo uporabljate, in sicer me zanima, če ima katera 12+2 memory oziroma 10+4 memory ter vaše izkušnje s tema dvema?
Hvala
Lp Vesna
Živjo, veliko je bilo že predebatiranega o Dormeu, vendar nisem nikjer zaznala, kakšen Dormeo uporabljate, in sicer me zanima, če ima katera 12+2 memory oziroma 10+4 memory ter vaše izkušnje s tema dvema?
Hvala
Lp Vesna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.