Meni je tudi najboljši beli del... zelo dobra mi je neka linolada, ki ima notri še krokant (je ful dobra, samo težko jo je za dobit). Seveda pa je zmanjka vedno na žlico, ker je je škoda, da bi šla na kruh
Vegica
Kinderlada.....
Ker je to bilo res nekja dobrega sem malo poklikala in našla recept.To pa moram poskusiti,da vidim če je tudi takšna tako dobra
kriznana
Kaj pa Milky way? No jaz nimam rada nič od vsega naštetega,probala sem vse,ampak meni je bil najboljši Milky way, seveda,ko so jedli to moji otroci.Ne vem pa če to tudi še obstaja.Bilo je tako fino mehko,nič pretrdo ,če si dal iz hladilnika si lahko takoj mazal.Drugače pa v glavnem slišim pohvale za Lino lado.
dari
Kriznana bi nam prosim zaupala recept?
muca1
Tukaj je kar nekaj receptov. Poskusila še nisem nobenega, tako da ne vem kateri je najboljši. Če bo pa katera poskusila, pa naj poroča.
http://www.coolinarika.com/recept/719442
http://www.coolinarika.com/recept/namaz-od-ljesnjaka-i-cokolade
http://www.coolinarika.com/recept/krem-namaz-s-ljesnjacima-i-bijelom-cokoladom
http://www.coolinarika.com/recept/ddr-domaca-djecja-radost-ilitiga-eurokrem
lp Saša Njam Kinderlada
moj najljubši evrokrem...mislim, da ma tudi moja stara mama še une šalčke s kravico
škoda, ker ga ni več...zdaj jem evrokrem približno 1x na leto, ker mi preprosto ni dober..nč ne more zamenjat Kinderlade
NaturensGalleri
Joj se vam opravičujem.Ker moja razmetana glava ni do konca prebrala.Res je recept za kinderlado!AMPAK ZA BISKVIT ;KI SE MU TAKO REČE

.JOOOOOOOj kak sem besna na samo sebe!Sicer je pa objavljen na =kuhanje-doma.blogspot.com .Pa prosim ne zamerit,ker sem bila tak nepazljiva
kriznana
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
