Revitalizator vode

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

12. dec 2008 8:04

 No, zdaj vsaj vem, da je tud Bulgakov blizu tebe doma

 

Atina, nič se dat motit, ti kar v svojem stilu naprej deluj.

Ognjič

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

12. dec 2008 10:05

Pričakovala sem, da je tle gor več ljudi podobnih Atini. Če človk nekaj vpraša, se pričakuje, da bo odgovoril nekdo, ki kaj ve in bo avtorju vprašanja mogoče kaj pomagalo. Ne pa s stavki polnijo forum, ki je že tako prepoln in težko dobiš info: brez veze, ne vem, ....in zgodbicami podobnimi kot Proxima. Naj ti povem, da si brezvezna in tratiš svoj dragoceni čas (moj je, tvoj očitno ne in ga imaš na pretek) in upam, da z zgodbicami vsaj kaj zaslužiš. Pa brez zamere in lep pzdrav. roznik

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

12. dec 2008 10:34

Spoštovana Roznik. Biznis je prodati nekaj kar življensko potrebuješ in ti bo rešilo življenje, čeprav še trenutek pred tem tega nisi vedel. http://www.aqua.si/ContentPage.aspx?page_id=26 Na kratko, revitalizirana voda povečuje obrambno sposobnost organizma in učinkovito razstruplja telo. Revitalizirana voda vrača organizmu dragoceno biološko energijo. To dokazujejo tudi kirlianove fotografije. Če verjameš temu, kar je napisano na omenjeni strani, lahko mirno verjameš tudi o protezi v hladilniku, jaz ne vidim razlike. lp Vlado

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. dec 2008 10:37

Roznik kolikor sem brala druge forume stvar ne pomaga najbolj, oziroma ni neke razlike med vodo in "živo vodo". Pa precej draga zadeva je, tako da se splača dobro premislit in posvetovat preden kupiš.

Mi pa ni jasno zakaj take reakcije na vprašanje? Ne vemo vsi vsega in če človek nekaj vpraša, je najmanj kar rabi zasmehovanje in delanje norca iz njegovega vprašanja.

saša

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. dec 2008 10:46

E *ebiga roznik,

če nekdo nekaj takega vpraša, je precej normalno, da pri vsaj povprečno inteligentnem avditoriju dobi tudi takšen odgovor. Če je tudi vpraševalec vsaj povprečno inteligenten, si bo s takšnim odgovorom znal pomagati.

Drugače: preberi (  dragocenemu času navkljub ) kaj ti je napisal vlado.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. dec 2008 10:51

spagon je napisal/a:

Roznik kolikor sem brala druge forume stvar ne pomaga najbolj, oziroma ni neke razlike med vodo in "živo vodo". Pa precej draga zadeva je, tako da se splača dobro premislit in posvetovat preden kupiš.

Mi pa ni jasno zakaj take reakcije na vprašanje? Ne vemo vsi vsega in če človek nekaj vpraša, je najmanj kar rabi zasmehovanje in delanje norca iz njegovega vprašanja.

saša

Pa kakšno zasmehovanje in delanje norca neki. Pa kaj vam je, a ni nobene širine duha, a vas je ta kapitalizem do konca izmozgal ali kaj?

ežoj

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. dec 2008 11:00

Joj Ežoj ta kapitalizem ti pa kar ne da miru a?

Fora je v tem da če nekaj vprašaš pričakuješ odgovor na vprašanje, ne pa delanje norca, potem pa še 10 postov, ki ploskajo tistemu ki se dela norca. Že skoraj pri vsaki temi na forumu je en kup pametovanja in zafrkancije, ni pa konkretnih odgovorov.

In se strinjam z Atino, saj si lahko šaljiv in duhovit in piker, ampak vseeno lahko potem pomagaš z odgovorom če le znaš in moreš.

 

saša

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. dec 2008 11:12

spagon je napisal/a:

Joj Ežoj ta kapitalizem ti pa kar ne da miru a?

Fora je v tem da če nekaj vprašaš pričakuješ odgovor na vprašanje, ne pa delanje norca, potem pa še 10 postov, ki ploskajo tistemu ki se dela norca. Že skoraj pri vsaki temi na forumu je en kup pametovanja in zafrkancije, ni pa konkretnih odgovorov.

In se strinjam z Atino, saj si lahko šaljiv in duhovit in piker, ampak vseeno lahko potem pomagaš z odgovorom če le znaš in moreš.

 

saša

Matr, ti si me pa čist pogruntala.

Pa zares: nekaj knjig sem nabavil, pa jih počasi študiram, bo me že minilo ( ali bom vzel puško v roke in bandiero roso in začel vpit: vive la revolucion )

ežoj

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

12. dec 2008 11:23

Spagon kulinarika je predvsem kulinarična stran. Ko se je pred leti polemiziralo, a se naj v forum vključijo tudi ne-kulinarične teme, se je pač odločilo kot se je. Glede na to, smo na kulinariki verjetno predvsem ljubitelji kuhinje, takšni in drugačni, s takšnim in drugačnim svetovnim nazorom. Če je hotela članica všečen odgovor, bi pač šla na kakšen alter med & misteriji forum. Tam moja malenkost ne smeti . Je pa seveda lahko diskutabilno kako in na kakšen način komu odgovorimo. lp Vlado

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. dec 2008 11:49

Roznik poglej zadevo nekako takole.  Kaj tako čudežnega bi lahko bilo v tisti mali napravici, da bi voda kar naenkrat postala "živa"?

Saj mene take zadeve na prvi hip tudi pritegnejo in si radovedno  rečem: "kaj pa če je le kaj na tem?".  Potem pa začenem razmišljat, malo o tehniki, malo o naravi, vprašam kakšnega šolanega strokovnjaka  in zadeve se ponavadi poderejo kot hiša iz kart.

Ponudniki  pa takole razmišljajo:  "Napisal bom en privlačen tekst, če jih nasede vsaj 5 % bom do tedaj, ko bodo prišli do spoznanja zaslužil lepe denarce."  

Če se ti zdi, da delovanja naprave ne moreš razumeti, je zelo velika verjetnost, da gre za nateg.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti