...rada bi peljala svojo super pridno taščo na sejem v Gradec. Pa me zanima če se splača jit? Imajo stojnice ali še kaj lepega za pogledat?...
hvalaaaaaaaaaaaa
...rada bi peljala svojo super pridno taščo na sejem v Gradec. Pa me zanima če se splača jit? Imajo stojnice ali še kaj lepega za pogledat?...
hvalaaaaaaaaaaaa
Ja, predbožični Gradec je lep. Mamamia
mamamiaPa je ta sejem v času koledarskega Božiča, al pa slučajno že zdaj, ta vikend?
OgnjičKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.