Eko, sem odgovorila na tvoja vprašanja in imam dve pripombi:
pri vpršanju, kje živimo, si pozabil na tujino in pri vprašanju, kakšne vere smo, si izpustil agnoste (pri tem se strinjam s Sy glede vere in religije)
lp Nena
Nena-morje
Pomoč pri seminarski nalogi
Hm ... tujina ... hja ... tujina ... ubistvu je anketa namenjena za tiste, ki živijo v sloveniji ... torej ... mogoče res to nikjer ni napisano, ker sem pozabil povedat, ampak ok ... upam, da si potem izbrala neko opcijo v sloveniji - če si ti ta primer iz tujine.
Glede religije ... se mi zdi da vsi mal napačno gledate na to ... mogoče ni dobro postavljeno vprašanje ... jaz vas ne sprašujem, katere vere ste, ampak kašen je vaš odnos do religije ... ne zanima me a ste ateisti, agnostiki, ipd ipd., ampak kakšen je vaš odnos do religije. to je velika razlika ... zato tudi ni pomembno a vi vidte razliko med vero in religijo ... seveda je rezlika ... ampak tkole bi reku ... religija ima zadaj ponavadi neko cerkev ... vera je lahko v vse ... mislim da, tisti, ki veste, da obstaja razlika ste že vedeli kaj pomeni religija ... tisti, ki pa ne poznajo razlike, pa tako ali tako mislijo, da je vera = religija in da je to tisto, kar je v bistvu religija. Tako da ... mislim, da to ni večji problem - tudi zato ne, ker so ta demografska vprašanja že preverjena in so delovala na velikih vzorcih.
Sicer pa hvala za odgovore ... bodite pridni še tako naprej :)
fresher
fresher: mene zanima kako se naredi takšna anketa? A moraš imeti kakšen program ali lahko na internetu narediš?
Hvala za odgovor.
barbyka_t
Moje odgovore že imaš. Zanimiva anketa, ni kaj ![]()
![]()
Se strinjam, zanimiva anketa.
Tudi mene je zmotila tale klasifikacija mest ... popolnoma si izpustil Prekmurje, točneje Mursko Soboto - meni se MS kot prestolnica Prekmurja ne zdi ravno manjše mestece napol na vasi ...
Pa še ena pripomba, čist tehnična: stalno menjavanje fontov oz. velikosti fontov je zelo moteče, sploh če je treba gledati v monitor ... Vsaj jaz sem se pri branju vprašanj morala potrudit, da sem razbrala vsebino. Oči so navajene enakomernega teksta, zato predlagam, da poudariš le besede, ki so zares relevantne. Ali ste ZA to, da bi blablabla ...
Prijeten dan želim in zares dobro oceno.
jancka
hvala za opozorila ... že popravljam ... ja ... murska je bila lapsus ... takoj porpavljam ...
fresher
Sem izpolnila anketo, želim ti lepo oceno.
katra55
Imaš tudi moje odgovore, srečno.
elba
Oddala. Kar zanimivo. Mamamia
mamamia| jancka je napisal/a: |
| popolnoma si izpustil Prekmurje, točneje Mursko Soboto - meni se MS kot prestolnica Prekmurja ne zdi ravno manjše mestece napol na vasi ... Pa še ena pripomba, čist tehnična: stalno menjavanje fontov oz. velikosti fontov je zelo moteče, sploh če je treba gledati v monitor ... jancka |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
