Ja, Loni, iz minute v minuto bolj korajžno sneži.
mejačkaPrvi sneg!!!
Pri nas je že "pomokano". Tule http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in%20podatki/radar_animacija.html pa lahko sproti preverjate, kako blizu vas je že.
Cila V Mariboru pa še zaenkrat ne sneži! Zaradi mene tudi ni potrebe!
galja
Pravkar menjujem soncni Maribor za dezevno Ljubljano
... Na sreco samo za dva dni
... srce pa mi je ob ![]()
Šit, pol leta zima pol leta mraz. Bomo še siti snega.
janko1
V obalnih mestih rahlo dežuje. Naj tako tudi ostane, če že ne moremo imeti kakega žarka sonca. Sneg ne pride v poštev!
tipica5
V Mengšu močno sneži.
O, jes, jes, jes. Jupi, huraa....Snegggggg. (pri 36 sem že malo prestara za tako veselje, sam sem ga res vesela) Joj, kok je lepo. Sem nesla ptičkam jesti in jih je tako lepo gledat...
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
