Nujno- mucek išče dom

otinchy  

član od: 22.11.2008

sporočila: 1

tema odprta - 22. nov 2008 21:49 | ogledi: 1.313 | odgovori: 6

Naj se vam najprej predstavim. Sem tigrast mucek, star okoli pet mesecev. Pred slabima dvema mesecema me je nekdo tako močno brcnil, da mi je zlomil medenico. Ker nisem imel lastnikov, ki bi me odpeljali k veterinarju, da mi poškodbo, ki so jo spremljale hude bolečine oskrbi, so mi živci na zadnji desni tački odmrli, tako da zdaj tačke ne morem uporabljati. Pred trgovino, kjer so me hranile prijazne trgovke, sta me našli Neja in Tina, ki sta mi bile pripravljene pomagati. Poklicali sta Društvo za zaščito živali v Novem mestu, ki je odobrilo amputacijo moje tačke, saj bi drugače lahko prišlo do zdravstvenih zapletov. Tako bom operiran in kastriran v ponedeljek, 24. novembra. Doma mi ne moreta nuditi, ker imata doma mačke, ki me ne marajo, tako da me bo v začasno rejo vzela gospa, ki mi lahko nudi dom samo do 20. decembra. Kot veste bo v tem času zunaj mrzlo in glasno, saj se bližajo prazniki, ki jih ljudje proslavljajo s pokanjem petard.

Sem zelo prijazen, igriv in nič izbirčen glede hrane, druge muce me ne motijo. Kljub temu, da bom imel samo tri tačke me to ne bo oviralo pri hoji, skakanju in igri, saj že sedaj uporabljam samo tri.

Zato vas prosim, če mi lahko nudite topel dom, ali pa vsaj pošljete naprej sporočilo svojim prijateljem. Mogoče se mi tam nasmehne sreča.

slike: http://picasaweb.google.com/otinchy/Mucek#

Kontakt: 031 677 407

Peca  

član od: 31.12.2004

sporočila: 38

23. nov 2008 8:20

Kako žalostno. Tudi mi smo dobili tigrastega mucka od društva za zaščito živali iz Celja. Peljali smo ga k veterinarju v Toplolšico, ne glede na ceno. Je pravi "cartlček". srčno si želim, da bi omenjeni mucek kmalu našel topel in prijazen dom! Lp Peca

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

23. nov 2008 9:11

Človeška hudobija ne pozna meja Prav rada bi ga vzela, vendar jih že imam pet doma, vse sem pobrala na cesti. Iz vsega srca mu želim, da bi našel toplel in prijazen dom Nena in Nena-morje

pomarančika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 34

28. nov 2008 18:00

Joj, uboga živalica...... Tudi jaz bi ga rada vzela, pa imamo v družini alergika na mačke (in to nisem jaz)! Želim, da čimprej najde dom! Držim pesti! pomarančika

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. nov 2008 19:48

Mi pa iščemo našega Ludvika, ki se že 14 dni potepa naokrog. Vsaj upamo, da se potepa. Sissy je doma in se greje na peči, ta potepin pa jo je mahnil malo naokrog. Tak je kot njegova potepuška mati. Upam, da ga bo Jade, če se potika kje tam okrog, nagnala na naš hrib. lp Vesna

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

28. nov 2008 20:00

Joj kam gre ta svet? Sama imam muckov dovolj pa še psička imam v stanovanju tako da mu žal ne morem pomagati Naša kuža ni najbolj navdušena nad mucki - če so zunaj pa jejo skupaj?! Upam, da bo mali našel prijazne lastnike. Sem pa ravno par dni nazaj sodelovala pri kopanju posvojene scertanke, ki so jo najprej okopali. špelči

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. nov 2008 21:11

Tudi naša mačka je bila breja pobrana s ceste in zdaj imamo kar tri. Kolegica jih ima samo 15, ker so ji enega ubili z zračno puško. Moja mama ima eno notri in še 12 mačk na hranjenju zunaj. Ampak še so dobri ljudje in upam, da se bo tudi za tega malčka našel dom. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti