Džabest in lg telefon

Moj LG je shine, pa kljub enometrskem padcu super vleče, pa še lep je . Ga imam že nekaj časa, pa ga še vedno samo hvalim
mimogrede, nič nočem delati reklame, toda Simobil ima paket, ki za 10 evrov na mesec ponuja podobno kot Mobitel za 18 evrov na mesec. No razlika je v katera omrežja kličeš zastonj ali pa v 1 giga prenosu podatkov. femica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.