Kakšen čaj pijete

Mamamia, ali nam lahko zaupaš to čudovito mešanico zeliščnega čaja. mtta
Sicer nisem velika ljubiteljica čaja, če pa se me loti prehlad si doma zmešam mešanico (zraslo na vrtu, oz. nabrano v gozdu): žajbelj, kamilice, šipek, pljučnik, melisa, meta... pač kar je pri roki. Dodam malo limone, pa medu in vsi so navdušeni . Pri kupljenem čaju me moti - sploh kakšna vrsta od najboljšega soseda, da sploh nima okusa in da ga težko popiješ brez dodatkov (kar sicer velikokrat prakticiram)... Klarka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.