A ima mogoče kdo idejo kje imajo (na gorenjskem)dobro organizirano za praznovanje rojstnega dne? Zaenkrat imam idejo za vita center v Naklem.A ima še kdo kake izkušnje?
leni1
A ima mogoče kdo idejo kje imajo (na gorenjskem)dobro organizirano za praznovanje rojstnega dne? Zaenkrat imam idejo za vita center v Naklem.A ima še kdo kake izkušnje?
leni1
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.