Evo, ponovila sem vajo, dodala več škroba in tokrat je uspelo
Sin se je prav lepo zabaval, jaz tudi, papagaj pa še vedno nezainteresiran![]()
Nasja, ne vem če je pomembno pri kuhariji, sva pa zato eksperimentirala v kuhinji.........![]()
![]()
Evo, ponovila sem vajo, dodala več škroba in tokrat je uspelo
Sin se je prav lepo zabaval, jaz tudi, papagaj pa še vedno nezainteresiran![]()
Nasja, ne vem če je pomembno pri kuhariji, sva pa zato eksperimentirala v kuhinji.........![]()
![]()
| Anomis je napisal/a: |
| Čao, To bi bila recimo ideja za novoletna darila - v steklenico vložena jajčka. A veš kako folku ne bi blo nič jasno? Lp Lep pozdravček, S. |
Hja, Anomis, kako bi ta jajca pobrala ven???
![]()
LP
cervusAtina, kar napiši, lepo prosim, ko boš imela čas ![]()
stana
Sporočilo je spremenil(a) stana.r dne 17. nov 2008 10:28:39Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.