Pozdravljeni!
Boste prižgali svečke v spomin žrtvam prometnih nesreč?
Jaz sem jo pravkar.
Lep sobotni večer!
ursula-ce
Pozdravljeni!
Boste prižgali svečke v spomin žrtvam prometnih nesreč?
Jaz sem jo pravkar.
Lep sobotni večer!
ursula-ce
Hvala, ker ste me spomnile, bi mi bilo kar hudo , če bi pozabila prižgati svečko. Se velikokrat spomnim ........
mizarkaMoja svečka tudi gori, ampak en pogled na ulico pove vse, nikjer nič. Ob dejstvu, da se je v prvem križišču ubilo že nevemkoliko ljudi.
Za mojo prvo ljubezen in vse ostale...
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.