Kmetija

tema je zaklenjena

kaj mislite.....................................................................

ja o TV kmetiji

*****

Temo je spremenil(a) WRAN51 dne 10. nov 2008 22:16:44

Kaj te zanima Wran51 ? Bodi bolj konkreten. LP hedonist
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1169 Evo ti - razmišljanja o Kmetiji od lani do letos. mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.