kaj mislite.....................................................................![]()
ja o TV kmetiji
*****
Temo je spremenil(a) WRAN51 dne 10. nov 2008 22:16:44
kaj mislite.....................................................................![]()
ja o TV kmetiji
*****
Temo je spremenil(a) WRAN51 dne 10. nov 2008 22:16:44
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.