Mogoče gdo ve katero dobro stran v deževnih dneh seveda za učenje otrka , da spoznava števila črke n ostale motorične stvari ki bi ga z veseljem zanimale.
kuha
Mogoče gdo ve katero dobro stran v deževnih dneh seveda za učenje otrka , da spoznava števila črke n ostale motorične stvari ki bi ga z veseljem zanimale.
kuha
| matilda je napisal/a: |
| http://www.bomi.si/ matilda |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.