| -pika je napisal/a: |
| ...pa me vseeno zanima kje dobijo naslove kajti osebno jaz nimam ne naslova v telefonskem imeniku,vse položnice so na moža,sploh ne razumem kje zvohajo naslove in si dovolijo pošiljati. |
Astro vizija
Tudi jaz dobivam taka pisma,prej jih je pošiljala ena ženska zdej ,zadnjič je prišlo pismo od moškega-dobila sem dobitno kombinacijo za loto
Srečnica ja-malo sem se nasmejala in odnesla v kurilnico.
golubić
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
