Omar Epps in Taye Diggs sta najbolj njamsi čokoladici za moje pojme
nektarina
Čokoladice
Moj stric bi rekel: Ni treba , da je malo, glavno, da je dobro.

daga
Kaj pa tale dva, a si ne zaslužita biti na seznamu čokoladic?http://www.imdb.com/media/rm1732221440/nm0005431
http://www.imdb.com/media/rm2403964672/nm0000226
jass
Joj, Spagon, za tole si zaslužiš pa enga lupčka.
Celo popoldne sem se borila z mojimi tisoči lovilci prahu, grrrrrr, in nisem prišla računalniku niti blizu, potem so prenašali na srečo "mojo" tekmo Lige prvakov - (BTW -tudi mladi N"Gog in Babel bi kamot pasala na tole lestvico), in, zame je tisti penal popolnoma upravičen, čeprav me moja moška postrani gledata ;))
......... in zdaj se končno lahko posladkam......
Tokrat prve štiri izbrali prav zame, juhu!
Oh, kako lep večer!
mamaF - Mojca
mamaF se popolnoma strinjam s tabo, sploh glede penala.
Steven pač zna 
So tud mene moji cimri vsi kritizirali in mi govorili da sem nepoštena do Atletica, ampak mene kratkomalo ne briga
saša
Včeraj sem bila na dveh eventih in nisem videla tekme.
Sem pa zato danes zjutraj ropotala in budila....ker sem od pete ure naprej gledala ameriške voltive in čokoladico Obama....
Vendelina jr.
Očitno smo ga tud Slovenci izvolili:
http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rne
Sicer je pa danes še en nogometni večer...
...in to z Raulom Mamamia!!
saša
Kaj Zlatan? Kdo, kje, kaj se dogaja?
1,3,5,6,9,12,19,21,24, 19,24,19,24,19,24,19,24
Moj izbor.
Aja pa da onega lepotca s prvega linka od jass ne pozabim.
Jaz bom danes v Ilichu samo sok pila al pa kavo. 

Začetnica
Meni je pa vizualno nepresežena tale čokoladica. Model iz spota Unbreak My Heart.
http://www.youtube.com/watch?v=07U_uKGfv48
Vendelina jr.
Evo Vendy sem ga izsledila:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tyson_Beckford
Začetnica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
