Prvo, kar menim, je da moraš kar pohiteti. V našem koncu so ikebane izginile že prvi dan. V soboto zjutraj so jih sicer pripeljali še eno skromno količino, ki pa je verjetno izginila še isti dan. Ikebane so čisto v redu in mislim da se lahko kosajo s tistimi za dvojno ceno v cvetličarnah in na tržnicah. Izbrala sem nizko, ki ima manj okraskov in se je prav lepo podala na grob, če se lahko tako izrazim. Nimam namreč rada preveč okrancljanih zadev. Skratka, nakup vreden svoje cene. Aha, kako zgledajo: osnova je iz srebrnega smrečja, potem pa klasično suho okrasje obarvano v rdečo, oranžno ali oker-rumeno.
lp, župca