morda katera ve ,kdaj bo letos novoletni bazar,mislim tistega na katerem sodelujjo žene veleposlanikov drugih držav?Res je še dovolj časa ,vendar bodo
prazniki kmalu tu.
jampina
Temo je spremenil(a) jampina dne 26. okt 2008 17:52:21
morda katera ve ,kdaj bo letos novoletni bazar,mislim tistega na katerem sodelujjo žene veleposlanikov drugih držav?Res je še dovolj časa ,vendar bodo
prazniki kmalu tu.
jampina
Temo je spremenil(a) jampina dne 26. okt 2008 17:52:21
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.