kleokleo2003
Nova pri vas
kleo........., a prosim mal namigneš kakšen je možen odgovor na tvojo pravkar odprto temo ( pa, dobrodošla ).
ežoj se vidi da sem nova kajne da ga tkole pihnem in hvala za dobrodošlico
kleokleo2003
samo pohvalila bi vas in vaše recepte
kleokleo2003
Dobrodošla !

daga
Ne vem, a je kaj v zraku?! Toliko novih na Kulinariki v zadnjih dneh. Že vem, kaj je to : Dober glas seže v deveto vas ( beri - Kulinarika je Zakon!!)
Dobrodošla, Kleokleo2003 ( si si pa izmislila ime
)
minutka
ja sem kajne ko pa je bila polovica imena že zasedena pa sem še malo dodala pa je tako kot pri kuhanju če ti ni kaj všeč pa še malo dodamo kajne
kleokleo2003
kleokleo, dobrodošla!!!
Nena-morje dobrodošla kleokleo
čvekica
kleokleo2003, medve sva pa skoraj soimenjakinji. tudi jaz sem nova
kleo
a ti si tista ki mi je zaasedla ime kako da si si izbrala takega?
a si iz zasavja?lep pozdrav tebi kleo,kleokleo
kleokleo2003
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
