mhmm.
*****
mhmm.
*****
![]()
![]()
Saj ni res....pa je
Danes je pa luna, se vidi tudi na kulinariki ![]()
"kr neki"
Očitno ta zadeva ni primerno zagrabila http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9987 in mu je zmanjkalo moči za karkoli drugega povedat! Ni dvoma, da spet kaj izvirnega!
OgnjičKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.