Zanimiva vprašanja otrok

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. okt 2008 10:00

Moja krščenka odpre Cosmopolitan in reče: "Preberi mi pravljico." Mojemu dragemu za rojstni dan (recimo 5 let) reče mama pihaj svečko. On nič. Pa pihaj svečko. On nič. Pa pihaj lučko, on pa pogleda proti stropu, pa začne v luč pihat. Enkrat sem se tuširala skupaj s teto, ki se je s fantom odpravljala na lepše, pa je še mene mimogrede umila, fant in kolegi pa so jo čakali v kuhinji (aja pa fanta nam je prvič predstavila). Sem pa mela pod tušem tudi plastično punčko Saško. No pridema midve v kuhinjo in jaz vzamem črn flomaster in začnem čečkat po Saškihin genitalijah. Pa mi mami pravi kaj delam. Jaz pa odgovorim, da ma teta tudi črno med nogami, samo nevem zakaj nje kri teče iz lulike??? Začetnica

Callista  

član od: 30.11.2006

sporočila: 34

22. okt 2008 10:22

Ko je majši brat še hodil k verouku (nekje 2., 3. razred), je župnika vprašal: Adam in Eva sta bila edina človeka na zemlji, imela sta otroke...kako so pa njuni otroci imeli otroke, če se med sorodniki ne smejo poročat? In župnik je ostal brez odgovora. :) Callista

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

22. okt 2008 10:35

Meni je pa danes sin (3,5 let) razložil, da moram mleko nalit v prsa, da bo lako sestrica jedla (7 mesecev).

 

marelica

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

22. okt 2008 10:37

Ja, to pa je vprašanje o katerem veliko razmišljam. Tudi jaz bi namreč rada vedela, kako je šlo naprej, še zlasti zato, ker je Kajn ubil Abela.O drugih otrocih Adama in Eve nisem nikjer nič zasledila. Od kod torej nadaljevanje človeškega rodu? daga

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. okt 2008 10:43

daga je napisal/a:
Ja, to pa je vprašanje o katerem veliko razmišljam. Tudi jaz bi namreč rada vedela, kako je šlo naprej, še zlasti zato, ker je Kajn ubil Abela.O drugih otrocih Adama in Eve nisem nikjer nič zasledila. Od kod torej nadaljevanje človeškega rodu? daga
Daga a res ne veš, da smo z opic??? Začetnica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. okt 2008 10:54

Ko je bila hči stara dve leti, je dobila bratca Petra. In enkrat me za eno rastlino vpraša: "Kaj je to?" Pa ji rečem "Peteršilj". Čez kak teden mi spet pokaže eno ratslino in reče "Je to Katjašilj?" Potem se ji je pa to zdelo tako zanimivo, da je recitirala "mamicašilj, atišilj, mucašilj, avtošilj ... Atina

blazka  

član od: 26.8.2002

sporočila: 20

22. okt 2008 11:04

Ko je imela moja hči dobra tri leta sem jo prvič peljala v kino. Pa se ugasnejo luči, nastane tišina v kinu in se prikaže slika pa full na glas reče: Uaauu mami, kaka velka televizija. Cela dvorana se je smejala. Jaz živim sama z njo in pri njenih štirih letih me vsa resna vpraša, da kako da sem sama in mi reče: Veš mami, saj zdaj si pa že dovolj stara da imaš lahko fanta. Lp, Blažka

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

22. okt 2008 11:24

To jaz vem, a kaj ko drugi trdijo drugače. Zato bi nadvse rada slišala njihovo razlago. daga

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

22. okt 2008 11:32

Moja hči me vpraša, koliko je ura. In ji odgovorim: "čez pet minut ob tri", ona pa meni: "mene ne zanima, koliko bo čez pet minut, povej mi, koliko je zdaj!" neny111

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

22. okt 2008 11:34

Bili smo na obisku pri starih starših in se je sin želel voziti avtomobilčkom sosedovega Igorja. Ker se tujih stvari ne sme sposojati brez dovoljenja, sem mu rekla, da naj vpraša Igorjevega atija, če se lahko vozi. Igorja takrat ni bilo doma. In potem se je moj pametni sin postavil pred sosedovo hišo in vpil na ves glas: ata, ata, ata. Ko je človek čez nekaj časa le pogledal skozi okno, je mali vprašal, če se lahko vozi z avtomobilčkom. Kaj vse pa sem jaz potem slišala, si lahko predstavljate! riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti