Če bi zmogla, bi ti odtrgala zvezdo z neba in jo dala tebi za rojstni dan. Če bi zmogla, bi zapečatila ljubezen v steklenico in ti bi jo lahko srkala, kadar bi jo potrebovala.
Vse najboljše!

sadjejedka http://ligojna.moj-album.com/
Danes praznuje dragička
Naj misel pohiti
kot pesem v novi dan
naj ob tem ti veliko sreče
zaželim za rojstni dan
Naj v srcu
prijateljstvo živi
in naj bo ljubezen
vodnik vseh poti
goga


Vse najboljše Dragička ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vse najboljše.
TANJA L
Vse najboljše, dragička!
tulka
Vse najboljše
.
Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Dragička,
VSE NAJBOLJŠE
Blanchy
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dragička,veeeliko zdravlja,sreče ,veselja




hvala ker pomagaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
golubić
![]()
![]()
![]()
.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
