Vprašanje o čevljih martinske-bulerji

Talija  

član od: 12.9.2005

sporočila: 171

9. okt 2008 11:50

Tudi pri nas so morali biti pravi bulerji Dr. Martens. Sin jih nosi že 5-6 let, hčerka pa jih je 2 do 3 obula, so jo ožulile in bulerji ležijo doma. Če jih kdo rabi, prodam po nižji ceni, mislim, da so števlka 40 ali 41 (moram pogledat), črni. Upam, da niste jezne, videla sem temo in jo izkoristila. Pišite na ZS. Lp Talija

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. okt 2008 11:58

Barbyslo, če je pa tako, da fantu noge ne rasejo več, se pa nakup obutve Martens splača, ker je res, kar pravijo predhodnice - ti čevlji so neuničljivi. In namesto nakupa nekaj parov dragih skejterk letno bo za par let mir. Sama zaenkrat pri lastnih otrocih še malo "zategujem zajlo", sploh pri sinu, ki uniči vse živo, če ne uniči, pa prerase (oh, koliko parov nogometnih superg smo že kupili, je vztrajal z njimi poleti in pozimi, tako kot vsi njegovi vrstniki). Hči pa res nosi superge Vans celo leto (je malo bolj nežne hoje). Vendar je pri nas tako, vesta, da si znamk vsepovprek ne moremo privoščiti, sama sem pripravljena za superge dati največ 50€, ostanek pa pokrijeta iz svojih prihrankov - če že znamka prav mora biti. Če denarja ni, pač ni "znamke". Se mi zdi prav, da spoznata, da se je treba včasih sprijazniti tudi s tem, da denarja pač ni. mamaF - Mojca

vanja  

član od: 28.6.2004

sporočila: 18

9. okt 2008 13:14

Bulerji so res neuničljivi in sama sem jih nosila celo srednjo šolo, pa še na faksu nekaj časa. Bodite pa pozorni pri nakupu. Povsod je prava poplava stvari, ki so narejene na vzhodu (made in China) in tako je tudi z bulerji. Iz izkušnje vam povem, da so slabše kvalitete kot tisti narejeni v Angliji. Kolegici se je npr. po enem letu odlepil podplat. Res je težko dobit tiste "Made in England" ampak se splača. vanja

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

9. okt 2008 21:11

Barbara9 ! Ko si kupovala v Londonu Martinske si naletela na veliko izbiro. Ali so tam dražje? Mogoče veš ali se dajo naročiti tudi preko spleta iz Slovenije?Zdi se mi da temu ni tako. Zasledila sem na njihovi spletni strani US trgovino. Sicer še nisem imela časa natančno preučiti strani, vendarle. Sem malega verjetno navdušila sama, ker sem naznanila, da bi si jih letos mogoče kupila sama. Sta me oba otroka proglasila za neresno. Baje to ni več zame...hm barbyslo

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. okt 2008 21:18

riba-ribica je napisal/a:
In kje za te čevlje kupujete vezalke? riba-ribica
če hočeš kake posebne jih maš v cosmic shock na trubarjevi. ehh bannanna

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. okt 2008 23:21

: ) Midve z mamoF sva iz iste srednje šole, tam so bile Martinske vedno zakon! lidka [sonce]

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. okt 2008 23:32

Že takrat v kombinacijami s pajkicami pa mini kiklo, ane Lidka! mamaF - Mojca

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

9. okt 2008 23:49

barbyslo, sem ti poslala zs.

 

lp

jasna

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

9. okt 2008 23:56

Joj, Martenske ... Kaka nostalgija. Od mojih 4 parov, ki sem jih imela (2 para visokih in 2 para balerink), so v uporabi še trije, "solzice" so romale v koš, ker zaradi prešvicanosti niso bile več nosljive (itak, če smo jih pa nosili cela poletja na gole noge ), moji prvi, ki sem si jih kupila pred 12 leti, so še vedno v omari, ker je na njih vezanih preveč spominov (in tako kot je že ena omenila, celo poletje sem delala preko ŠS, da sem si lahko kupila za jeseni en par Martensk in en par Levisk ), "solzice" sta mi kupila starša naslednje poletje, ostala dva para sta pa malo mlajša, imata samo 8 in 3 leta ... Vsekakor priporočam nakup. Sporočilo je spremenil(a) Sasenka dne 09. okt 2008 23:58:33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti