GLAS ODDAN
NIA
Glasovanje
Glas oddan in srečno!
Moycaa
tudi moj glas je oddan pa veliko srece...
angie
Hvala vsem, sam ne vem kako bom dohitela tiste, ki že imajo 800 glasov.
Eni si pač sami nabijajo glasove na nepošten način preko modema, ki spremeni IP
.
L.p.
funuk11
Evo razlog več, da ji pomagamo. Sej 800 ni ne vem kaka cifra ! Dejmo, glasujmo .
LP
hedonist
In moj tudi !
TinaTina
Res simpatični medo... Sem oddala glas. Drugače imamo pa tudi pri nas takega medota, ki je prav tako star 21 let, ampak res, kakšno naključje.
Srečno.
špelči
Tudi jaz sem oddala glas. Držim pesti za zmago!
naj
| funuk11 je napisal/a: |
| Hvala vsem, sam ne vem kako bom dohitela tiste, ki že imajo 800 glasov.
Eni si pač sami nabijajo glasove na nepošten način preko modema, ki spremeni IP
|
glas oddan...
lovebeyba
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
